Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Image
cs: Obrázek

en: Position
cs: Pozice
