Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Image
cy: Delwedd

en: Position
cy: Lleoliad
