Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Author
de: Autor

en: Image
de: Bild

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: The queue has been created.
de: Die Warteschlange wurde erstellt.

en: No nodes in this queue.
de: Keine Beiträge in der Warteschlange.

en: Post Date
de: Veröffentlichungsdatum
