Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Image
el: Εικόνα

en: Position
el: Θέση
