Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Image
eo: Bildo

en: Position
eo: Loko
