Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Author
es: Autor

en: Image
es: Imagen

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Position
es: Posición
