Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Image
eu: Irudia

en: Position
eu: Kokapena
