Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Image
gl: Imaxe

en: Position
gl: Posición

en: No nodes in this queue.
gl: Non hai nodos nesta cola.

en: Post Date
gl: Data de publicación
