Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Image
he: תמונה

en: Position
he: מיקום
