Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Image
hr: Slika

en: Position
hr: Pozicija
