Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Author
id: Penulis

en: Image
id: Gambar

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Position
id: Posisi
