Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Image
is: Mynd

en: Position
is: Staðsetning
