Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Author
it: Autore

en: Image
it: Immagine

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Position
it: Posizione
