Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Author
ja: 投稿者

en: Image
ja: 画像

en: Position
ja: ポジション
