Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Image
ka: სურათი

en: Position
ka: პოციზია
