Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ
