Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Position
lt: Pozicija
