Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Image
lv: Attēls

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Position
lv: Pozīcija
