Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Image
nl: Afbeelding

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Position
nl: Positie
