Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Image
ru: Изображение

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Position
ru: Позиция

en: The queue has been created.
ru: Очередь создана.

en: The queue has been updated.
ru: Очередь изменена.

en: No nodes in this queue.
ru: Нет материалов в этом списке

en: Post Date
ru: Дата создания
