Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Image
sk: Obrázok

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Position
sk: Pozícia
