Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Image
ta: படம்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Position
ta: இடம்
