Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Image
te: బొమ్మ

en: Position
te: స్థానం
