Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: Image
tr: Resim

en: Position
tr: Konum
