Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Author
vi: Tác giả

en: Image
vi: Ảnh

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Position
vi: Vị trí

en: The queue has been created.
vi: Hàng đợi đã được tạo.

en: The queue has been updated.
vi: Hàng đợi đã được cập nhật.
