Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة
