Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hour
cy: Awr

en: Minute
cy: Munud
