Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Nodequeue
da: Nodekø

en: Enable scheduled publishing
da: Slå planlagt udgivelse til
