Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Hour
es: Hora

en: Minute
es: Minuto

en: Enable scheduled publishing
es: Activar la publicación programada
