Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट
