Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Hour
hr: Sat
