Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Enable scheduled publishing
hu: Időzített közzététel engedélyezése
