Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit
