Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė
