Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte
