Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Day
nl: Dag

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Enable scheduled publishing
nl: Geplande publicatie inschakelen
