Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt
