Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Day
oc: Jorn

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta
