Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Enable scheduled publishing
ru: Включить публикацию по расписанию
