Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta
