Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Enable scheduled publishing
sv: Aktivera schemalagd publicering
