Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika
