Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Enable scheduled publishing
he: הפעלת פירסום מתוזמן
