Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Enable scheduled publishing
ja: スケジュールされた公開を有効にする
