Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი
