Nodequeue publisher (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Day
ta: நாள்

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்
