Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Weight
be: Вага

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Node
be: Вузел

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Randomize
be: Выбар выпадковага параметра

en: 1 week
be: 1 тыдзень
