Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Weight
ca: Pes

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Randomize
ca: Fes-ho aleatori

en: 1 week
ca: 1 setmana
