Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Weight
cs: Váha

en: Node
cs: Uzly

en: 1 day
cs: 1 den

en: Randomize
cs: Náhodně přeskupit
