Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Weight
cy: Pwysau

en: Node
cy: Nod

en: 2 day
cy: 2 ddiwrnod

en: 2 week
cy: 2 wythnos

en: 1 node in queue | @count nodes in queue
cy[0]: 1 nod yn y ciw
cy[1]: @count nod yn y ciw
